Wsparcie na Starcie! - "Egmont Polska Sp. Z O.O"

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Firmie „Egmont Polska Sp. z o. o.”, mieszczącej się w Warszawie, przy ul. Dzielnej 90, wydawcy czasopism, książek, komiksów i gier planszowych dla dzieci i młodzieży.

Dziękujemy, za okazane nam wsparcie, za zaangażowanie, życzliwość oraz pomoc w przekazaniu naszej placówce „Effectis” książeczek i czasopism dla dzieci.

Przekazane książki oraz czasopisma będą oddziaływały na dzieci w pozytywny sposób, stymulując wyobraźnię oraz rozbudzając ich ciekawość. Codzienne obcowanie z bajkami, historyjkami, czytanie i słuchanie, staje się początkiem nauki oraz ma znaczenie w osiągnięciu późniejszego sukcesu. To bardzo ważny element harmonijnego rozwoju naszych podopiecznych.

W imieniu dyrektora placówki oraz naszych podopiecznych jeszcze raz dziękujemy i życzymy pomyślności, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Effectis”.