Wsparcie na Starcie! - "MATTEL Poland Sp. Z O.O."

Dziękujemy, Dziękujemy, Dziękujemy! ....

Pragniemy złożyć gorące podziękowania producentowi zabawek Firmie MATTEL Poland Sp. z o.o., mieszczącej się w Warszawie, przy ul. Chłodnej 51.

W imieniu Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Effectis dziękujemy, za okazane nam zaangażowanie, życzliwość, szczodrość oraz nieocenioną pomoc w przekazaniu naszej placówce samochodzików dla naszych podopiecznych.
Wyrażamy ogromne uznanie dla okazanego nam wsparcia. Samochody są częścią naszej rzeczywistości i wszystkie dzieci zarówno chłopcy jak i dziewczynki, powinny je mieć. Zabawa samochodzikami rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność, wspierając rozwój motoryczny dziecka. W trakcie tak fantastycznej zabawy, dzieci są aktywne: przemieszczają się po podłodze, dywanie,....., warczą, trąbią, uczą się zasad ruchu drogowego, uczą się zwracać uwagę na przeszkody napotkane po drodze, powodując też często wypadki, zjeżdżając np. z różną prędkością z wykonanej przez siebie zjeżdżalni, czy pochylni.

Co najważniejsze, to świetna zabawa z rówieśnikami, inicjowanie nowych zabaw tematycznych. To doskonała zabawa, a doskonała zabawa - to najlepsza nauka!