"Effectis" na Targach CSR – PGE Narodowy

Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Effectis” miał przyjemnośc brać udział tegorocznej edycji Targów CSR – 17 listopada, PGE Narodowy w Warszawie. W imieniu dyrektora oraz swoich podopiecznych, pragniemy złożyć podziękowanie Fantastycznemu Zespołowi Firmy AkzoNobel, który mieliśmy przyjemność poznać w czasie imprezy. Nasz Punkt Przedszkolny został obdarowany: obrazkami malowanymi przez dzieci, płytami do malowania dla naszych podopiecznych z odrysowanymi szablonami oraz testerami do malowania :)

Farby w połączeniu z kartką papieru są w stanie zapewnić dziecku wiele atrakcji. Co prawda wszystko zależy od jego wyobraźni, lecz dzieci wyobraźnię mają bardzo bogatą. Malowanie, rysowanie stanowi nie tylko zabawę, ale i stymuluje rozwój dzieci na kilku płaszczyznach. Trudno o lepszy przykład łączenia przyjemnego z pożytecznym.

Dziękujemy!
Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Effectis”