fix bar
Promotion 3

Zawieszenie zajęć w placówkach oświatowych

W związku z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej (Departament Informacji i Promocji) - informuję o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówkach oświatowych na terenie całego kraju w tym naszej.

Od 12 do 25 marca 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Szanowni Państwo,
- ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca 2020 r.
- w przedszkolach i szkołach podstawowych, placówkach oświatowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze.
- od poniedziałku, 16 marca br. uczniowie /dzieci nie przychodzą do przedszkoli, szkół, placówek oświatowych;
- śledźcie Państwo na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny