fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Promotion 3

Wakacje 2018 w Effectis

WAKACYJNY DYŻUR TERAPEUTYCZNY!

 

Nadchodzą Wakacje!

 

W "Effectis" intensywna terapia w połączeniu z przygodą i świetną zabawą TRWA CAŁY ROK !


Wakacyjna oferta "Effectis", kierowana jest do rodziców potrzebujących szczególnego wsparcia terapeutycznego dla swoich dzieci również w lipcu i sierpniu. Placówki oświatowe do których uczęszczają nasze pociechy najczęściej zamykają się na wakacje lub ze względu na czas urlopowy, oddziaływania terapeutyczne są mniej intensywne. Nie wszystkie dzieci są gotowe na udział w półkoloniach, koloniach, warsztatach, obozach, ogólnodostępnych zajęciach typu np. "Lato w mieście". Pamiętajmy, że nie wszystkie dzieci wysoko funkcjonują. Dla niektórych zachowanie ciągłości terapii oraz zajęć prowadzonych przez specjalistów jest bardzo istotne, a nagła przerwa w terapii, może skutkować REGRESEM oraz pojawieniem się trudnych zachowań. Punkt Przedszkolny "Effectis" wspiera rodziców w terapii swoich dzieci przez cały rok.

 


Zapoznając się z naszą ofertą, mogą Państwo skorzystać z różnych wariantów pobytu dziecka w placówce, tj.: godzinowego, dziennego, tygodniowego, miesiecznego, całe wakacje lub/i zostać z nami na dłużej :)

Placówka mieści się na warszawskim Ursynowie (w pobliżu stacji metra Kabaty), przy ul. Pod Lipą 1 lokal użytkowy Nr 2 (wejście od ul. Mielczarskiego)

Więcej informacji uzyskają Państwo dzwoniąc pod nr. tel.: +48 505 868 502Zapisy:
tel.: +48 505 868 502
e-mail: biuro@effectis.edu.pl
(liczba miejsc ograniczona)

 

Jesteśmy również w czasie wakacji OTWARCI na pomoc.

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny

ul. Pod Lipą 1 lok. użytk. NR 2, 02-798 Warszawa

biuro@effectis.edu.pl

+48 505 868 502