fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Promotion 3

RODO

RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych

Dzień Dobry,

Szanowni Państwo, Wasze zaufanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego przykładamy szczególną wagę do ochrony danych osobowych.

 

Za każdym razem mówiąc: Państwa dane osobowe - mamy na myśli dane osobowe Państwa, Państwa dzieci i inne jeżeli takie zostały przez Państwa podane. Poniższe informacje dotyczą zasad ochrony danych osobowych przez Niepubliczny Punkt Przedszkolny Effectis a tym samym firmę Effectis Mirosław Wiśneiwski.

 

Pragniemy poinformować, że od 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać tzw. "RODO", czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Rozporządzenie to będzie stosowane równolegle we wszystkich państwach Unii Europejskiej i ma na celu uspójnienie zasad przetwarzania danych osobowych na tym obszarze.

 

W związku z powyższym jesteśmy zobowiązani dostosować zapisy związane z ochroną i przetwarzaniem danych osobowych oraz ich swobodnego przepływu do nowych regulacji prawnych.

 

 

Co to oznacza?

Po pierwsze i najważniejsze - nic nie muszą Państwo robić. Wszystkie zgody, które nam przekazaliście, są aktualne. Po drugie, wdrożyliśmy przepisy RODO, aby lepiej i mocniej chronić Państwa dane. Mogą Państwo korzystać z wielu nowych praw.

 

Informujemy, że Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Effectis" posiada w swoich zasobach Państwa dane osobowe związane z prowadzoną przez nas działalnością. Dane te przetwarzane są wyłącznie do celów dla których zostały przez Państwa podane. W każdej chwili mają Państwo prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia lub usunięcia z bazy za pośrednictwem kontaktu z Administratorem Ochrony Danych Osobowych poprzez e-mail: biuro@effectis.edu.pl Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

 

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do wykonywania usługi oraz umowy. Jeśli dane osobowe nie zostaną podane, usługa nie może być wykonywana, a umowa nie może zostać zawarta i wykonana tzn. wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu dalszej współpracy z Niepublicznym Punktem Przedszkolnym "Effectis”.
  • Odbiorcą Państwa danych osobowych jest Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Effectis"
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Effectis", którego organem prowadzącym jest Mirosław Wiśniewski.
  • Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych należy skontaktować się z administratorem danych, który jest dostępny pod adresem mailowym: biuro@effectis.edu.pl
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach organizacyjnych Punktu Przedszkolnego "Effectis" na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z art. 149, 150, 155 i 160 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59 z późn. zm.).
  • Dane osobowe mogą być udostępniane odbiorcom i kontrahentom upoważnionym do ich otrzymywania na podstawie przepisów prawa.
  • Dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane przez cały okres pobytu dziecka w Punkcie Przedszkolnym "Effectis" (okres trwania umowy) oraz po jej zakończeniu przez okres wynikający z odrębnych przepisów prawa.
  • Posiadają Państwo prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do GIODO (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana naruszają przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  • Państwa dane osobowe nie będą przekazane osobom trzecim.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących kwestii związanych z przetwarzaniem danych osobowych, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Effectis":

02-798 Warszawa, ul. Pod Lipą 1 lok. użytk. NR 2

NIP: 5251374172, REGON: 365340351

Telefon kontaktowy: +48 505 868 502 lub/i +48 515 591 870

biuro@effectis.edu.pl

 

 

 

 

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny

ul. Pod Lipą 1 lok. użytk. NR 2, 02-798 Warszawa

biuro@effectis.edu.pl

+48 505 868 502