Wsparcie na Starcie! - "Firma Księgarska Olesiejuk"

Pragniemy z całego serca podziękować „Firmie Księgarskiej Olesiejuk”, mieszczącej się w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Poznańskiej 91.

Dziękujemy, za zaangażowanie, życzliwość, szczodrość oraz okazaną, nieocenioną pomoc w przekazaniu placówce „Effectis” książeczek dla dzieci.
Wyrażamy ogromne uznanie dla okazanego nam wsparcia.

Przekazane kolorowe książki dla dzieci, bajki, opowieści, wierszyki, atlasy, kolorowanki przeniosą naszych podopiecznych w barwny świat - ciekawych bohaterów i ich przygód. Będą pobudzały wyobraźnię i pomogą w poszukiwaniu własnych zainteresowań oraz przyczynią się do pogłębiania wiedzy. Książki, są wspaniałymi pomocami dydaktycznymi, które w rzeczywistości stanowią doskonałą zabawę i mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka.

Dziękujemy i życzymy pomyślności, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.