fix bar
Promotion 3

BEZPŁATNA terapia w ramach WWRD

Zapraszamy już od WRZEŚNIA dzieci w wieku od 2,5 do 7 lat, które posiadają Opinię o potrzebie Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka (WWRD).

WWRD, to specjalistyczne oddziaływania diagnostyczne oraz terapeutyczne mające na celu wykrycie trudności rozwojowych dziecka oraz wszechstronną stymulację rozwoju obejmującą sferę poznawczą, społeczną, emocjonalną i ruchową. Oddziaływania te skupiają się na intensywnym, kompleksowym i wielospecjalistycznym usprawnianiu komunikacji, rozwoju społecznego, emocjonalnego i psychomotorycznego dzieci.

Rodzice dzieci objętych terapią w ramach WWRD mogą liczyć na pomoc i wsparcie w zakresie pracy z dzieckiem w oparciu o indywidualny program. Program Wczesnego Wspomagania Rozwoju przyczynia się do poprawy funkcjonowania dziecka w społeczeństwie.

505 868 502 - Rodzicu, zadzwoń i umów się na spotkanie.

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny