fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Promotion 3

Prezentacja naszego znaku graficznego

 

 

 

Mamy olbrzymią przyjemność zaprezentować Państwu nasze LOGO!

Znak graficzny, który będzie nam towarzyszył już zawsze.

Szanowni Państwo,
długo zastanawialiśmy się nad odpowiednią nazwą dla naszej placówki. Przewijały się nazwy i hasła tj.: „KROK PO KROKU”, „Punkt Terapeutyczny Warszawa – Ursynów (Kabaty)”, „Punkt Przedszkolny dla dzieci z autyzmem”, „Strategia 5 Kroków”... i wszystko się zgadza.

 

Jesteśmy Terapeutycznym Punktem Przedszkolnym działającym na warszawskim Ursynowie w pobliżu stacji metra KABATY. Placówka powołana została z myślą o pomocy dzieciom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Działamy „krokowo” - wytrwale i konsekwentnie, dążąc do wyznaczonego celu, analizując: Co robimy? Po co? Jak? Kiedy? Próbujemy! – Działamy wykorzystując programy terapeutyczne opierające się na skutecznych metodach oddziaływań zalecanych przez światowe organizacje. Prowadzimy indywidualnie skierowaną terapię dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w szczególności z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
 

 

Efekty naszych działań terapeutycznych przekładają się bezpośrednio na poprawę funkcjonowania naszego podopiecznego, dlatego oficjalnie ogłaszamy, że nazywamy się Effectis.

 

Urząd  Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej: Na podstawie przepisów ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r.  Prawo własności przemysłowej (Dz.U. z 2013r., poz. 1410 z późn. zm.) zostało udzielone prawo ochronne na znak towarowy  dla przyporządkowanych klas towarowych dla prowadzonej działalności.

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Effectis (NPP Effectis)

URSYNÓW - KABATY

ul. Pod Lipą 1 lok. U-2, 02-798 Warszawa

MOKOTÓW - SŁUŻEW

ul. Modzelewskiego 8 lok. U-1, 02-679 Warszawa, domofon 890

biuro@effectis.edu.pl

+48 505 868 502

+48 515 591 870