fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Promotion 3

Bezpłatne konsultacje

Konsultacje dla dzieci z autyzmem

 

Szanowni Państwo, w NPP Effectis prowadzone są cyklicznie bezpłatne konsultacje w kierunku całościowych zaburzeń rozwoju. Podczas spotkania mają Państwo okazję porozmawiać z psychologiem klinicznym, pedagogiem specjalnym bądź logopedą. Spotkanie trwa w zależności od potrzeb oraz możliwości dziecka do około godziny.

W czasie spotkania przeprowadzany jest wywiad z rodzicami dotyczący funkcjonowania dziecka, inicjowana jest zabawa swobodna oraz kierowana z dzieckiem w czasie której specjaliści bacznie obserwują dziecko. Na koniec spotkania przekazywana jest rodzicom informacja zwrotna dotycząca dalszego postępowania.

 

Oferta adresowana jest do dzieci w wieku od 2 do 5 lat, nie posiadających diagnozy medycznej. Celem konsultacji jest ustalenie bądź wykluczenie wskazań do pogłębionej diagnozy medycznej. Nasi specjaliści udzielą również informacji dotyczących trybu uzyskiwania orzeczeń i opinii w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, orzeczeń o niepełnosprawności, praw dziecka w placówkach edukacyjnych i obowiązku tychże placówek w stosunku do dzieci.Konsultacje: PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE oraz LOGOPEDYCZNE


Miejsce konsultacji: NPP Effectis
Warszawa - Ursynów (niedaleko stacji metra KABATY)
ul. Pod Lipą 1 lokal użytkowy NR 2
(wejście od ul. Mielczarskiego)

 

 

Na spotkanie można umówić się telefonicznie bądź mailowo.


ZAPISY pod nr tel.: +48 505 868 502 lub e-mail: biuro@effectis.edu.pl

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu rodziców zaniepokojonych rozwojem swojego dziecka.

 

 

Jeżeli nie chcesz miesiącami oczekiwać
na termin konsultacji
- Skontaktuj się z nami!

 

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny

ul. Pod Lipą 1 lok. użytk. NR 2, 02-798 Warszawa

biuro@effectis.edu.pl

+48 505 868 502