fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Promotion 3

KONTAKT

Kontakt

 

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Effectis"

 

znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów (niedaleko stacji metra KABATY). Lokal usytułowany na parterze w budynku mieszkalno-usłgowym. Wejście bezpośrednio z chodnika od ul. Mielczarskiego.

Przed placówką znajduje się parking, rodzice odbierający dzieci podjeżdżają od ul. Mielczarskiego pod sam budynek. Od parkingu do drzwi wejściowych dzieli pas zieleni ogrodzony żywołotem. Witryny okienne Punktu Przedszkolnego "Effectis" ozdobione są kolorowymi motylkami. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Adres Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Effectis":

02-798 Warszawa, ul. Pod Lipą 1 lok. użytk. NR 2

NIP: 5251374172, REGON: 365340351

 

 

e-mail: biuro@effectis.edu.pl

Telefon kontaktowy: +48 505 868 502 lub/i +48 515 591 870

 

 

Mamy do dyspozycji bezpieczny plac zabaw.

Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz przeciwpożarowe.

Gwarantujemy bezpieczne i higieniczne warunki pobytu dzieci w placówce.

 

 

 

UWAGA:  

Zanim wyślesz wiadomość przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres: biuro@effectis.edu.pl, sprawdź jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz jakie są Twoje prawa w zakresie ochrony danych osobowych RODO

 

Wysyłając wiadomość, zgadzasz się na przetwarzanie przesłanych danych osobowych przez Niepubliczny Punkt Przedszkolny Effectis a tym samym firmę Effectis Mirosław Wiśniewski. Dane te przetwarzane są wyłącznie do celów dla których zostały przez Państwa podane. W każdej chwili mają Państwo prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia lub usunięcia z bazy za pośrednictwem kontaktu z Administratorem Ochrony Danych Osobowych poprzez e-mail: biuro@effectis.edu.pl
Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

 

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny

ul. Pod Lipą 1 lok. użytk. NR 2, 02-798 Warszawa

biuro@effectis.edu.pl

+48 505 868 502