fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Promotion 3

Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne

Dla naszych podopiecznych pierwsze dni w Punkcie Przedszkolnym są niezwykle trudne. Moment przekroczenia przez dziecko progu przedszkola jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny, dlatego warto się do tego  jak najlepiej przygotować. Aby złagodzić stres, dla dzieci i rodziców organizujemy w naszej placówce tygodniowe zajęcia adaptacyjne, podczas których wszyscy poznają przedszkole i wychowawczynie. Uczestniczą w życiu przedszkola i dobrze się bawią.


Zależy nam na tym, by dziecko czuło się w placówce dobrze, bezpiecznie i komfortowo a rodzice mogli zająć się w tym czasie spokojnie swoimi codziennymi obowiązkami, bez obaw o swoją pociechę. Pragniemy by przygoda z przedszkolem była dla całej rodziny cudownym wspomnieniem na całe życie. Zapraszamy rodziców z dziećmi rozpoczynającymi edukację w naszym Punkcie przedszkolnym na tygodniowe zajęcia adaptacyjne.

 

Czas trwania i forma spędzania zajęć adaptacyjnych, zależy od potrzeby oraz możliwości funkcjonowania dziecka. Z każdym dniem terapeuta stara się wydłużyć czas pobytu podopiecznego w placówce do czasu deklarowanego przez rodzica w umowie o świadczeniu usług przedszkolnych. Zajęcia adaptacyjne są bezpłatne. Opłacane są jedynie posiłki, które dziecko otrzymało w trakcie pobytu.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego tygodniowego programu adaptacyjnego, aby jak najlepiej przygotować dziecko do spokojnego i radosnego pobytu w placówce.

 

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Effectis (NPP Effectis)

URSYNÓW - KABATY

ul. Pod Lipą 1 lok. U-2, 02-798 Warszawa

MOKOTÓW - SŁUŻEW

ul. Modzelewskiego 8 lok. U-1, 02-679 Warszawa, domofon 890

biuro@effectis.edu.pl

+48 505 868 502

+48 515 591 870