Wsparcie na Starcie! - "Firma Trefl S.A."

Tym razem serdeczne, z serca płynące podziękowania kierujemy do Firmy „Trefl SA”, mieszczącej się w Gdyni, przy ul. Koncertowej 25, wiodącego producenta gier planszowych w Polsce i jednego z największych producentów puzzli w Europie.

Dziękujemy, za zaangażowanie, życzliwość, szczodrość oraz okazaną, nieocenioną pomoc w przekazaniu naszej placówce „Effectis” gier edukacyjnych i puzzli dla dzieci.
Wyrażamy, ogromne uznanie dla okazanego nam wsparcia.

Przekazane gry edukacyjne i puzzle dostarczą naszym podopiecznym nowych, ciekawych pomysłów na poznawanie otaczającego świata. Kształtować będą pozytywne postawy. Przyczynią się do wzbogacenia spostrzegawczości, myślenia i zrozumienia mechanizmów funkcjonowania środowiska. Pozwolą dzieciom rozbudować schematy umożliwiające kształtowanie się rozumienia coraz bardziej złożonych wydarzeń, zjawisk i pojęć. Wpływać będą na podstawowe procesy poznawcze, tj.; percepcji – odbioru informacji, pamięci – przechowywania informacji, myślenia – przetwarzania informacji.

A co najważniejsze? To wspaniała zabawa integracyjna! Wspólnie spędzony czas z rówieśnikami i opiekunami! Wspólne emocje, które zawsze pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy pomyślności, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Effectis”