Wsparcie na Starcie! - "Ewa Pietraszewska Design"

Co za prezent! Cała torba rewelacyjnych, kolorowych, mięciutkich poduszek dla naszych podopiecznych

Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Effectis” w imieniu dyrektora oraz swoich podopiecznych, z całego serca pragnie podziękować Pani Ewie Pietraszewskiej, założycielce Firmy ”Ewa Pietraszewska Design”, mieszczącej się w Warszawie, przy ul. Roentgena 46/ 2 - za wsparcie naszej placówki, obdarowując nas fantastycznymi, dekoracyjnymi poduchami. Przekazane poduszki są bardzo staranie uszyte, z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Pani Ewa, to profesjonalistka, z olbrzymim wyczuciem, smakiem wybrała najwyższej jakości tkaniny, uwzględniając kolorystykę z myślą o dzieciach, tym samym stwarzając wymarzoną aranżację pokoju zabaw zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Sala tak ozdobiona - udekorowana, dodatkowo wpływa na pozytywną atmosferę. Kolory przyciągają uwagę i inicjują spontaniczną, doskonałą zabawę. Poduszki, okazują się też mięciutkim siedziskiem dla dzieci, w czasie słuchania bajek.

Wyrażamy ogromne uznanie dla okazanej nam życzliwości. Dziękujemy i życzymy pomyślności, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Effectis”