Wsparcie na Starcie! - "WSiP S.A."

W imieniu dyrektora placówki oraz naszych podopiecznych, pragniemy gorąco podziękować Panu Jarosławowi Matuszewskiemu z Firmy: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 96 C www.wsip.pl za życzliwość oraz okazane nam wsparcie.

Dziękujemy, za przekazanie placówce „Effectis” boxów programów wychowawczych w formie bajek, opowiadań, wycinanek, kolorowanek, kart prac oraz materiałów wspomagających pracę nauczyciela, dzięki którym dzieci poznają świat przez zabawę, rozbudzając swoją naturalną ciekawość, co wpływa na harmonijny rozwój dziecka.

W Grupie Edukacyjno-Wydawniczej WSiP od dziesięcioleci tworzone są podręczniki i ćwiczenia dla każdego przedszkolaka – od trzylatków do sześciolatków. Przygotowywane są także najwyższej klasy pomoce dla nauczycieli. Boxy i ćwiczenia WSiP - Tropiciele, Przygoda z uśmiechem, Paczka uszatka, to najwyższy poziom nauczania i gwarancja jakości.

Podarowane nam podręczniki - to podręczniki, które uczą, bawią i rozwijają dziecięcą wyobraźnię.

Dzieci są zachwycone z ciekawie prowadzonych zajęć i chętnie w nich uczestniczą.