Wsparcie na Starcie! - "Firma Księgarska Olesiejuk"

Kochani, pragniemy podzielić się z Wami wspaniałą informacją!

Nasz Punkt Przedszkolny "Effectis" po raz kolejny został obdarowany WSPANIAŁYMI książeczkami, dopasowanymi do potrzeb oraz możliwości naszych podopiecznych :)

Pragniemy z całego serca złożyć podziękowanie „Firmie Księgarskiej Olesiejuk” - Wydawnictwo Olesiejuk, mieszczącej się w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Poznańskiej 91. Dziękujemy, za wsparcie, za okazaną nam życzliwość i ogromne serce dla "Effectis"

Książki, są fantastycznymi pomocami dydaktycznymi, które w rzeczywistości stanowią doskonałą zabawę i mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka. A co najważniejsze, to wspaniała integracyjna. Wspólnie spędzany czas z rówieśnikami i opiekunami, wspólne emocje, które zawsze pozytywnie wpływają na rozwój dziecka.