fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Promotion 3

Wakacje w Effectis

WAKACYJNY DYŻUR TERAPEUTYCZNY!


Wakacje, kojarzą się z czasem relaksu, odpoczynku oraz świetnej zabawy. Niestety w AUTYZMIE - Nie ma WAKACJI, dlatego U nas  terapia trwa cały rok!

Wakacyjna oferta "Effectis", kierowana jest do rodziców potrzebujących wsparcia terapeutycznego dla swoich dzieci również w lipcu i sierpniu. Placówki do których uczęszczają dzieci najczęściej zamykają się na wakacje lub ze względu na czas urlopowy, oddziaływania terapeutyczne są mniej intensywne. Nasze dzieci często nie są gotowe na udział w półkoloniach, obozach, orgaznizowanych zajęciach typu "Lato w mieście". Zachowanie ciągłości terapii oraz zajęć prowadzonych przez specjalistów są bardzo istotne, a nagła przerwa w terapii, może skutkować regresem oraz pojawieniem się trudnych zachowań. Punkt Przedszkolny "Effectis" wspiera rodziców w terapii swoich dzieci cały rok.


Zapoznając się z naszą ofertę, mogą Państwo skorzystać z różnych wariantów pobytu dziecka w placówce, tj.: godzinowego, dziennego na pełen miesiąc, 1 tydzień, 2 tygodnie lub 3 tygodnie, 4, 5, 6 tygodni......, całe wakacje lub/i zostać z nami na dłużej :)

Zapisy:
tel.: +48 505 868 502
e-mail: biuro@effectis.edu.pl
(liczba miejsc ograniczona)

 

Jesteśmy również w czasie wakacji OTWARCI na pomoc.

 

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Effectis (NPP Effectis)

URSYNÓW - KABATY

ul. Pod Lipą 1 lok. U-2, 02-798 Warszawa

MOKOTÓW - SŁUŻEW

ul. Modzelewskiego 8 lok. U-1, 02-679 Warszawa, domofon 890

biuro@effectis.edu.pl

+48 505 868 502

+48 515 591 870