fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Promotion 3

Dlaczego Effectis?

Dlaczego NPP Effectis?

 

Szanowni Państwo, mamy olbrzymią przyjemność zaprezentować Państwu nasze LOGO :)


Długo zastanawialiśmy się nad odpowiednią nazwą dla naszej placówki. Przewijały się nazwy i hasła tj.: „KROK PO KROKU”, „Punkt Terapeutyczny Warszawa – Ursynów (Kabaty)”, „Punkt Przedszkolny dla dzieci z autyzmem”, „Strategia 5 Kroków”... i wszystko się zgadza.

Jesteśmy Terapeutycznym Punktem Przedszkolnym działającym na warszawskim Ursynowie w pobliżu stacji metra KABATY. Placówka powołana została z myślą o pomocy dzieciom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Działamy „krokowo” - wytrwale i konsekwentnie, dążąc do wyznaczonego celu, analizując: Co robimy? Po co? Jak? Kiedy? Próbujemy! – Działamy wykorzystując programy terapeutyczne opierające się na skutecznych metodach oddziaływań zalecanych przez światowe organizacje. Prowadzimy indywidualnie skierowaną terapię dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w szczególności z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

 

Efekty naszych działań terapeutycznych przekładają się bezpośrednio na poprawę funkcjonowania naszych podopiecznych, dlatego oficjalnie ogłaszamy, że nazywamy się Effectis.

 

Urząd  Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej: Na podstawie przepisów ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r.  Prawo własności przemysłowej (Dz.U. z 2013r., poz. 1410 z późn. zm.) zostało udzielone prawo ochronne na znak towarowy  dla przyporządkowanych klas towarowych dla prowadzonej działalności.
 

- dyrekcja NPP Effectis
Przedszkole Terapeutyczne dla dzieci z autyzmem

 

 

Nasz adres

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Effectis (NPP Effectis)

URSYNÓW - KABATY

ul. Pod Lipą 1 lok. U-2, 02-798 Warszawa

MOKOTÓW - SŁUŻEW

ul. Modzelewskiego 8 lok. U-1, 02-679 Warszawa, domofon 890

biuro@effectis.edu.pl

+48 505 868 502

+48 515 591 870